Klubas ''Audra'' Lietuviškai Club ''Audra'' English
MMA   Kendo   Aikido   Joga  
Klubas Audra
| Naujienos | Varžybų kalendorius | Foto | Draugai | Apie klubą | Tvarkaraštis | Kontaktai | Paslaugos | Viešieji pirkimai | Parama
Klubas "Audra"






Informaciniai rėmėjai













Paremk sporto klubą "Audra"!
2008-04-21

Varžybų rezultatai
60 kg 
1. Erikas Suslovas 1988 Šakiai  „Audra‘  K.Smirnovas     I vieta
2. Mindaugas Čyvas 1978 Šakiai  „Audra‘  K.Smirnovas    II vieta
3. Tomas Dižbalis  1990 Jurbarkas „Pantera“ M.Smirnovas III vieta
4. Karolis Liukaitis 1991  Šakiai  „Audra‘  K.Smirnovas     IV vieta 
66 kg. 
1. Artemijus Sitekov 1983  Vilnius „ Lokys“ S.Bazys     I vieta
2. Gintaras Stukas 1986 Šakiai  „Audra‘  K.Smirnovas    I I vieta
3. Kęstutis Žemaitaitis 1988 Šakiai  „Audra‘  K.Smirnovas    II I vieta
4. Donatas kimutis 1991 Jurbarkas „Pantera“ M.Smirnovas IV vieta  
73 kg 
1. Erikas Petraiti 1978     Kaunas „Titanas M.Misiūnas I vieta
2. Edvardas narkeliūnas 1986 Kaunas  „Titanas „ M.Misiūnas II vieta
3. Vaidas Morkevičius 1971 Kaunas „ J. Vinčiaus“ A. Puršinas IIIvieta
4. Steponas Venskaitis 1986 Tauragė „Kova“ G Vaištoras IV vieta
5. Vaidas Paspirgėlis 1990  Šakiai  „Audra‘  K.Smirnovas     V vieta
6.Simonas Kazare 1990 Šakiai  „Audra‘  K.Smirnovas    VI vieta
7. Karolis Bernotavičius 1990 Jurbarkas „ Pantera“ M.Smirnovas VII vieta
8. Egidijus Kančius 1989 Tauragė „Kova“ G. Vaištoras VIII vieta
9. Mantas Gudiškis 1989 Šakiai  „Audra‘  K.Smirnovas     IX vieta
10. Mantas Plėšikas 1990 Šakiai  „Ošimas“  V.Smirnovas     X vieta  
81 kg 
1.Mindaugas Baranauskas 1987 Kaunas „Titanas“ M.Misiūnas I vieta
2. Mūrad Ustajev 1987 Kaunas „Titanas“ M.Misiūnas II vieta
3. Ignas Petkus 1987 Šiauliai  „ Titanas „ T. Rimkevičius III vieta
4. Kęstutis Krukonis 1984 Šakiai  „Audra‘  K.Smirnovas     IV vieta
5. Aurimas Valionis 1988 Kaunas „Titanas „ M.Misiūnas V vieta
6. Aivars Žebrauskas 1982 Šakiai  „Audra‘  K.Smirnovas   VI vieta 
90 kg
1.Marius Gudas 1974 Kaunas „Titanas“ M. Misiūnas  I vieta
2. Petras Markevičius 1980 Šakiai  „Audra‘  K.Smirnovas     II vieta
3. Donatas Sandanavičius 1982 Jurbarkas „Pantera“ M.Smirnovas III vieta
4. Rimgaudas Kutkaitis 1986 Šakiai „Ošimas „ V.Smirnovas IV vieta
5. Rolandas Janavičius 1985 Šakiai  „Audra‘  K.Smirnovas     V vieta
6. Tadas Šapoka 1987 Kaunas „ Naglis“ J.Poškaitis VI vieta
7. Tomas Pakutinskas 1987 Tauragė „Kova“ G.Vaištoras VII vieta
8.Aidas Urbutis 1980 Tauragė „Kova“  G.Vaištoras VIII vieta 
90+ kg 
1.Tadas Rimkevičius 1981 Kaunas „Titans“ M.Misiūnas  I vieta
2. Valdas Morkevičius 1979 Šakiai  „Audra‘  K.Smirnovas     II vieta
3. Deividas Banaitis 1987 Šakiai  „Audra‘  K.Smirnovas     III vieta
4. Vaidas Dėdynas 1990 Šakiai „Ošimas „ V.Smirnovas IV vieta 
Apsoliutus
Tadas Rimkevičius 1981 Kaunas „Titans“ M.Misiūnas 

Partneriai

SMIRNOVAS.LT


















Lietuvos
Aikido
Federacija













Generaliniai rėmėjai



Čia gali
būti jūsų
reklama




Pagrindiniai rėmėjai









Čia gali
būti jūsų
reklama




Rėmėjai











Klubas "Audra"