Klubas ''Audra'' Lietuviškai Club ''Audra'' English
MMA   Kendo   Aikido   Joga  
Klubas Audra
| Naujienos | Varžybų kalendorius | Foto | Draugai | Apie klubą | Tvarkaraštis | Kontaktai | Paslaugos | Viešieji pirkimai | Parama
Klubas "Audra"


Informaciniai rėmėjai

Paremk sporto klubą "Audra"!
2015-03-15

 

Tarptautinis atviras Šakių rajono moksleivių dziudo čempionatas

 

Kovo 15 dieną, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro salėje, vyko tarptautinis, atviras Šakių rajono moksleivių dziudo čempionatas, kurį organizavo Šakių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyrius, Šakių JKSC ir Šakių sporto klubas „Audra“. Čempionate dalyvavo 350 sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių. Dėl tokio didelio dalyvių skaičiaus, varžybinės kovos vyko net ant keturių imtynių kilimų.

Dziudo čempionatą atidarė Šakių JKSC treneris metodininkas, sporto klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas, sveikinimo žodžius sportininkams ir žiūrovams tarė Šakių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vyresnioji specialistė Rima Mozūraitienė bei Šakių JKSC direktorė Roma Paškevičiūtė.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Džiugu, kad šiame tarptautiniame, aukšto lygio dziudo čempionate, kuriame dalyvavo toks gausus būrys sportininkų, Šakių komanda iškovojo net 10 medalių.

Geriausiai čempionate pasirodė antrąsias vietas savo svorio kategorijose iškovoję Salvijus Stonkus ( 42 kg.), Jonas Janušaitis (24 kg.), Grantas Akelis (27 kg.), Julija Smirnovaitė (52 kg.), Gytis Petkevičius (73 kg.), Mantas Stanaitis (60 kg.) ir Ignas Žekonis (42 kg). Trečiąsias vietas iškovojo Antanas Tarnauskas (24 kg.), Adolfas Preisas (27 kg.) ir Nojus Šimkonis (34 kg.). 

Varžybų prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, o varžybų nugalėtojams buvo įteiktos ir taurės.

Varžybų organizatorių vardu, Kęstutis Smirnovas dėkoja varžybų rėmėjams UAB „Gulbelė“, UAB „Aletovis“ , J. Palukaičio įmonei „Moba“ ir VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stočiai už medicininę pagalbą varžybų metu.

Klube „Audra“ laukiami visi, kurie nori sportuoti ir aktyviai leisti savo laisvalaikį.

Taip pat dėkojame visiems pervedusiems praeitais metais 2 %  pajamų mokesčio mūsų klubui. Tikimės ir šiais metais Jūsų paramos. Daugiau informacijos: www.klubasaudra.lt

 

 

 

Partneriai

SMIRNOVAS.LT


Lietuvos
Aikido
FederacijaRėmėjai


Čia gali
būti jūsų
reklama
Klubas "Audra"