Klubas ''Audra'' Lietuviškai Club ''Audra'' English
MMA   Kendo   Aikido   Joga  
Klubas Audra
| Naujienos | Varžybų kalendorius | Foto | Draugai | Apie klubą | Tvarkaraštis | Kontaktai | Paslaugos | Viešieji pirkimai | Parama
Klubas "Audra"






Informaciniai rėmėjai













Paremk sporto klubą "Audra"!
2011-12-17
Tarptautinis Bushido S.W.A.T.26 turnyras Kaliningradas-Jurbarkas

Kovų rezultatai:
RAUDONAS KAMPAS MĖLYNAS KAMPAS
1 (Džiudžitsu) 1x4
KAROLIS MULVINSKAS 52 kg Ošimas (Šakiai)GEDIMINAS BERŽINSKAS 47 kg Pantera (Jurbarkas)
Laimėjo.                                   Teisėjų sprendimu
2 (ZST) 2x3
KĘSTAS  KERAS  64 kg  Drakonas (Šiauliai)TOMAS AKSTINAS 64 kg Pantera (Jurbarkas)
Laimėjo.        1 raundas; 1:18 min.; smaugimu
3 (ZST) 2x3
AYVAZOV RUSLAN77 kg Kaliningradas
Laimėjo. 2 raundas, 4:30 min. rankos laužimu
VYTAUTAS GAURILČIKAS 72 kg Drakonas (Šiauliai)
4 (K-1) 3x2
KAROLIS JONIKAS 80 kgKova (Tauragė)Laimėjo. 2 raundas; 0:53 min.; KODONATAS PETKUS 82 kg Drakonas (Šiauliai)
5 (K-1) 3x2
ANDRIUS BLAŽ 66 kg Drakonas (Šiauliai)ŽYDRŪNAS JUODIS 70 kg
Dainralfa
s (Kaunas)
Lygiosios
6 (ZST) 2x3
KHOZIN ILYA 76 kg Kaliningradas
Laimėjo.
2 raundas; 0:27 min. TKO
MICHAILAS KOČIŪROVAS 75kg Drakonas (Šiauliai)
7 (ZST) 2x3
GURIANOV VALERYJ 60 kg KaliningradasPAULIUS MOCKEVIČIUS 57 kg
Pantera (Jurbarkas)
Laimėjo.      
1 raundas; 1:40 min.; smaugimu
8 (ZST) 2x3
MARIUS BAGDONAS 71 kg Ošimas (Šakiai)TADAS BERNOTAVIČIUS 70 kg Pantera (Jurbarkas)
Lygiosios
9 (ZST) 2x3
KOVALEV NIKOLAY 70 kgKaliningradasGRAŽVYDAS JUODIS 71 kgAudra (Šakiai)
Laimėjo.      
 1raundas; 1:25 min. smaugimu
10 (ZST) 2x3
EIMANTAS VOSYLIUS 75kg Audra (Šakiai)KLAUDIJUS AUKŠTUOLIS 78 kg Ukmergės Dziudo Klubas
Laimėjo. 1 raundas; 2:24 min. rankos laužimu
11 (ZST) 2x3
SHUSHKEVICH KONSTANTIN 65 kg KaliningradasMATAS MAČIULAITIS 65 kg Pantera (Jurbarkas)Laimėjo         1 raundas; 2:20 min. smaugimu
12 (GRAPLING) 2x3
PARFIREV VLADIMIR 84 kg KaliningradasDONATAS SANDONAVIČIUS 81 kg Pantera (Jurbarkas)
Laimėjo.
2 raundas; 2:36min. rankos laužimu
13 (MMA) 2x4
KOSTRUB SERGEY 83 kg KaliningradasARNOLDAS EIZA 84 kg Pantera (Jurbarkas)
Laimėjo.              
1 raundas; 0:11min.;  TKO
14 (K-1) 3x2
ŽYGIMANTAS ENDRIUKAITIS 82kg Ošimas (Šakiai)KAROLIS ŠIMAITIS 82kg Pantera (Jurbarkas)
Laimėjo.                
2 raundas; 0:44 min.; KO
15 (ZST) 2x3
KUZMIN OLEG 70 kgKaliningradasJUSTAS ŠEFLERIS 72 kg Pantera (Jurbarkas)
Laimėjo.
                             Teisėjų sprendimu
Partneriai

SMIRNOVAS.LT


















Lietuvos
Aikido
Federacija











Rėmėjai






















Čia gali
būti jūsų
reklama




Klubas "Audra"