Klubas ''Audra'' Lietuviškai Club ''Audra'' English
MMA   Kendo   Aikido   Joga  
Klubas Audra
| Naujienos | Varžybų kalendorius | Foto | Draugai | Apie klubą | Tvarkaraštis | Kontaktai | Paslaugos | Viešieji pirkimai | Parama
Klubas "Audra"






Informaciniai rėmėjai













Paremk sporto klubą "Audra"!
2010-07-02
Vasaros sporto stovykla sodyboje „Dobilas“ 


Birželio 28 d. – liepos 2 d. kaimo turizmo sodyboje „Dobilas“ (Šakių raj.) vyko Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro bei sporto klubo“Audra“ vasaros sporto stovykla, kurią organizavo Šakių JKSC treneris, sporto klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas. Į stovyklą susirinko 26 jaunieji sportininkai ne tik iš Šakių, bet ir Jurbarko džiudžistu ir kobudo sporto klubo „Pantera“. Sporto stovyklos metu sportininkai dieną pradėdavo rytine mankšta, maudynėmis, vėliau dalyvaudavo treniruotėse (dziudo imtynių technika, aikido pagrindai, džiudžitsu išsivadavimo technika), laisvalaikio metu žaidė tinklinį, futbolą, jodinėjo žirgu, dalyvavo savęs pažinimo užsiėmimuose, kuriuos vedė „Gelbėkit vaikus“ Šakių vaikų dienos centro direktorė Jūratė Arštikaitienė.

Ketvirtadienį, prieš paskutinę stovyklos dieną, vyko sumo imtynių ir bendro fizinio pasirengimo varžybos.

Sumo imtynių nugalėtojais tapo:

6-9 m. tarpe (svorio kategorijoje iki 27 kg) I vietą iškovojo Nojus Pakarklis, II vietą – Adolfas Preisa.

6-9 m. tarpe (svorio kategorijoje virš 27 kg) I vietą iškovojo Dominykas Undraitis, II vietą – Žygimantas Venskaitis, III vietą – Karolis Undraitis;

10-12 m. tarpe (svorio kategorijoje iki 33 kg) I vietą iškovojo Edvinas Lazickas, II vietą – Donatas Klimovas, III vietą – Justas Kažemėkaitis;

10-12 m. tarpe (svorio kategorijoje iki 37 kg) I vietą iškovojo Mažvydas Bernikis, II vietą – Rokas Musvydas, III  vietą  - Paulius Sederevičius;

10-12 m. tarpe (svorio kategorijoje virš 37 kg) I vietą iškovojo Žygimantas Riauza, II vietą – Gediminas Beržinskas, III vietą – Linas Sniečkus;

12-14 m. tarpe (svorio kategorijoje iki 46 kg) I vietą iškovojo Almantas Liepuonius, II vietą – Deimantas Sluoksnaitis, III vietą – Aurimas Juknaitis;

14-17 m. tarpe (svorio kategorijoje iki 70 kg) I vietą iškovojo Paulius Jokūbaitis, II vietą – Tautvydas Riauza, III vietą – Darvydas Šakys;

14-17 m. tarpe (svorio kategorijoje iki 90 kg) I vietą iškovojo Tautvydas Antanaitis, II vietą – Deividas Romikaitis, III vietą – Arnas Rindzevičius.Bendro fizinio pasirengimo varžybose nugalėtojais tapo:1996 m. ir vyreniųjų tarpe I vietą iškovojo Ernestas Musvydas, II vietą – Deividas Romikaitis, III vietą – Arnas Rindzevičius;1998-1997 m. tarpe I vietą iškovojo Deimantas Sluoksnaitis, II vietą – Aurimas Juknaitis, III vietą – Tautvydas Riauza;2000-1999 m. tarpe I vietą iškovojo Edvinas Lazickas, II vietą – Justas Kažemėkaitis, III vietą – Linas Sniečkus;

2001 m. jaunesniujš tarpe I vietą iškovojo Dominykas Undraitis, II vietą – Karolis Undraitis, III vietą – Žygimantas Venskaitis.

Po varžybų, vakare, visų laukė šventinė vakarienė, kurios metu vyko ne tik apdovanojimai, t.y., sertifikatų, diplomų, padėkos raštų įteikimas sportininkams ir visiems prisidėjusiems prie stovyklos organizavimo bei kepami šašlykai, mėgaujamasi pirtimi.

Sportininkai penktadienio rytą padėkojo treneriui K.Smirnovui už turiningai praleistą savaitę stovykloje ir šurmulingai išsiskirstė į namus su viltimi, kad kitais metais vėl susitiks toje pačioje sporto vasaros stovykloje.

Šakių dziudo sporto klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas dėkoja už pagalbą organizuojant vasaros sporto stovyklą kaimo turizmo sodybos „Dobilas“ šeimininkui Rimui Dobilui, už suteiktą salę treniravimuisi Voverių bendruomenės centro „Jotija“ pirmininkei Elenai Pocevičienei, Jono Palukaičio įmonei „Moba“, Gintauto Undraičio įmonei „Agida“ bei šeimininkėms Dianai Zubrickienei ir Aušrai Gudiškienei .

Partneriai

SMIRNOVAS.LT


















Lietuvos
Aikido
Federacija













Generaliniai rėmėjai



Čia gali
būti jūsų
reklama




Pagrindiniai rėmėjai









Čia gali
būti jūsų
reklama




Rėmėjai











Klubas "Audra"