Klubas ''Audra'' Lietuviškai Club ''Audra'' English
MMA   Kendo   Aikido   Joga  
Klubas Audra
| Naujienos | Varžybų kalendorius | Foto | Draugai | Apie klubą | Tvarkaraštis | Kontaktai | Paslaugos | Viešieji pirkimai | Parama
Klubas "Audra"






Informaciniai rėmėjai













Paremk sporto klubą "Audra"!
2010-05-29 Lietuvos kovinių menų turnyro MMA AUDRA rezultatai

Lietuvos kovinių menų turnyras „MMA AUDRA“

  

Gegužės 28 d. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro sporto salėje vyko Lietuvos kovinių menų turnyras „MMA AUDRA“, kurį organizavo Šakių dziudo sporto klubas „Audra“. Šiose varžybose dalyvavo sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų. Sveikinimo žodį varžybų pradžioje tarė Šakių seniūnas Alfonsas Jakas ir Šakių dziudo sporto klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas.

Sportininkai buvo apdovanoti diplomais, knygomis „Lietuvos bušido karalius: santarvė samurajų nuostatams“ ir prizais. Varžybų organizatorius dėkoja už pagalbą organizuojant varžybas;

UAB „Techcom“

Mocevičiaus įmonė „Ginalas „

Šakių seniūnija

 

UAB „Hidrokesta“

UAB „Uriga“

UAB „Barzdų agroservisas“

UAB „Gulbelė“

UAB „Maistas sportui“

UAB „Sporto fėja“

Ūkininkas Raimundas Maksvytis

Kokybiškų kovos menų prekių parduotuvė“Figter Shop“

VšĮ  „Šakių Greitosios medicinos  pagalbos stotis“

 

Šakių rajono laikraštis „Valsčius“

Šakių rajono laikraštis „Draugas“

VšĮ „Mano rajonas“

 Turnyro MMA AUDRA  rezultatai: 

1. Kova 55 kg  MMA

Paulius Mackevičius Jurbarkas „Pantera“ vs Žilvinas Zaronskis Šakiai „ Audra“

Laimėjo: Paulius Mackevičius (smaugimo veiksmu)

 

2. Kova 65 kg MMA

Klaudijus Aukštuolis Ukmergės DK vs Deividas Misevičius  Šakiai „ Ošimas“

Laimėjo: Klaudijus Aukštuolis (smaugimo veiksmu)

 

3. kova 60 kg  MMA

Vidmantas Baleiša Vilnius „Dinamic Martial arts“ vs  Juozas Balevičius Šakiai „Audra“

Laimėjo: Juozas Balevičius(smaugimo veiksmu)

  

4. Kova 70 kg MMA

Mantas Stebuliauskas Kaunas „Dainralfas“ vs Vytautas Pavalkis  Šakiai “Ošimas“

Laimėjo: Mantas Stebuliauskas ( taškais)

 

5. Kova 60 kg Shindokai karate

Gražvydas Kontautas Kaunas "Ąžuolas" vs Tautvydas Malinauskas Jonava "Sparta“

Laimėjo: Tautvydas Malinauskas (taškais)

 

6. Kova 75 kg MMA

Dovydas Kisevičius Ukmergė DK vs Vytautas Vaičiulevičius  Šakiai „Ošimas“

Laimėjo: Vytautas Vaičiulevičius  (rankos skausmingu veiksmu)

 

7. Kova 90 kg  BJJ

Modestas Povilaitis   Kaunas "Voras"vs Rokas Naruševičius Kaunas- „BJJ”

Lygiosios

 

8. Kova  81 kg MMA

Tautvydas Lileikis Kaunas „Dainralfas“ vs Virmantas Račius Šakiai „Audra“

Laimėjo: Tautvydas Lileikis (rankos skausmingu veiksmu)

  

9. Kova  81 kg K-1,

Romualdas Riauka Kaunas „Dainralfas“ vs Mantas Stočkūnas Marijampolė „Remeris“

Lygiosios

 

10. Kova  70 kg MMA

Mantas Mačaitis Kaunas „Dainralfas“ vs Vytautas Martinkevičius Šakiai „Ošimas“

Laimėjo: Vytautas Martinkevičius (taškais)

 

11. Kova  65 kg MMA

Ramūnas Timofejevas Vilnius „Dinamic Martial arts“ vs Erikas Suslovas  Šakiai „Audra“

Laimėjo: Erikas Suslovas  (smaugimo veiksmu)

Partneriai

SMIRNOVAS.LT


















Lietuvos
Aikido
Federacija













Generaliniai rėmėjai



Čia gali
būti jūsų
reklama




Pagrindiniai rėmėjai









Čia gali
būti jūsų
reklama




Rėmėjai











Klubas "Audra"