Klubas ''Audra'' Lietuviškai Club ''Audra'' English
MMA   Kendo   Aikido   Joga  
Klubas Audra
| Naujienos | Varžybų kalendorius | Foto | Draugai | Apie klubą | Tvarkaraštis | Kontaktai | Paslaugos | Viešieji pirkimai | Parama
Klubas "Audra"






Informaciniai rėmėjai













Paremk sporto klubą "Audra"!
2010-02-16
 Bušido turnyras „SWAT 14“  

Vasario 16 dieną Pakruojo Atžalyno gimnazijos sporto salėje vyko Bušido turnyras SWAT 14 skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Šiose varžybose dalyvavo ir Šakių dziudo sporto klubo „Audra“ komanda: Erikas Suslovas, Vaidas Paspirgėlis, Juozas Balevičius ir Virmantas Račius.

 

.

 KOVŲ REZULTATAI 1. Kova, K-1, -63kg.

Ignas Statkevičius (Jonava)  vs Justas Viršulis (s.k. Thai Tornado)

Nugalėtojas Ignas Statkevičius, taškais 

 

2. Kova,K-1, -60kg.

Audrius Kairaitis (s.k. Naglis) vs Danas Kaselis (s.k.Vilkas)

Nugalėtojas Danas Kaselis, 2 raundas, 1:42s, TKO

 3. Kova, ZST, -60kg.

Ignas Jukuo (s.k.Dainralfas) vs Juozas Balevičius (s.k. Audra)

Nugalėtojas Juozas Balevičius, 2 raundas, 0:01s, TKO

 4. Kova, K-1, -50kg.

Tautvydas Malinauskas (Jonava) vs Eimantas Stanionis (s.k.Cunamis)

Nugalėtojas Eimantas Stanionis, taškais

 

5. Kova, K-1, -72kg.
Karolis Laurinaitis (s.k. Naglis) vs Hasan Khalilov (s.k. Vilkas)

Nugalėtojas Hasan Khalilov, 1 raundas, 0:52s, TKO

 

6. Kova, K-1, - 62kg.

Edgaras Rimavičius (s.k.Naglis) vs Tauras Aukštuolis (s.k.Vilkas)

Nugalėtojas Tauras Aukštuolis, 1 raundas, 0:31s, TKO

 7. Kova, ZST, -83kg.

Oleg Reis  (s.k.RINGS) vs  Virmantas Račius (s.k. Audra)

Nugalėtojas Oleg Reis, taškais

 8. Kova, ZST, -67kg

Robertas Zambrauskas (s.k.Naglis) vs Žydrūnas Juodis (s.k.Dainralfas)

Nugalėtojas Žydrūnas Juodis, 1 raundas, 2:35s, TKO

 9. Kova, K-1, -72kg

Eimantas Kviliūnas (s.k.Thai Tornado) vs Erikas Turčiakovas (s.k.Dainralfas)

Nugalėtojas Eimantas Kviliūnas, taškais 

10. Kova, Grapling, -91kg

Teodoras Aukštuolis(s.k. Ukmergės DK) vs Robert Tarasevič (s.k. Rings)LYGIOSIOS 

11. Kova, Grapling, -83kg

Valdas Paspirgėlis (s.k. Audra) vs Ignas Petkus (s.k. Drakonas)

Nugalėtojas Ignas Petkus, kojos laužimo veiksmu, 1 raundas, 1:21s

 

12. Kova, Grapling, -80kg

Modestas Ušinskas (Pakruojis) vs  Mindaugas Verzbickas (s.k. Ukmergės DK)

Nugalėtojas Mindaugas Verzbickas, rankos laužimo veiksmu, 2 raundas, 1:07s

 13. Kova, ZST, -65kg

Erikas Suslovas (s.k. Audra) vs Ignas Barysas (s.k. Cunamis)

Nugalėtojas Ignas Barysas, 2 raundas, 0:29s, KO

Daugiau info. www.bushido.lt

Partneriai

SMIRNOVAS.LT


















Lietuvos
Aikido
Federacija













Generaliniai rėmėjai



Čia gali
būti jūsų
reklama




Pagrindiniai rėmėjai









Čia gali
būti jūsų
reklama




Rėmėjai











Klubas "Audra"